Aoj kućo rastovu ti gredu...

Aoj kućo rastovu ti gredu...

Glavinjajuć vi dana po našoj lipoj šokadiji, al nisam još krenio sa predizbornom kampanjom, sreo sam njekoliko snaša koje mi se žale da im već njeko vrime nestaju kokoši iz avlija.

CVELFERIJI PRIJETI KOLAPS BEZ OBNOVE GOSPODARSTVA

CVELFERIJI PRIJETI KOLAPS BEZ OBNOVE GOSPODARSTVA

Nakon vodenog cunamija koji je prije pet i pol mjeseci u istočnom dijelu županjske Posavine pričinio milijunske štete, poduzetnici i obrtnici polako obnavljaju proizvodnju i djelatnosti kojom su se...

Večeras završava ljetno računanje vremena

Večeras završava ljetno računanje vremena

Ljetno računanje vremena završava ove nedjelje, 26. listopada u 3 sata, i počinje zimsko računanje vremena, tako što će se pomicanjem kazaljki sata za jedan sat unatrag, u nedjelju u 3 sata...

Darovatelji krvi nagrađeni priznanjima

Darovatelji krvi nagrađeni priznanjima

U Velikoj županijskoj u Vinkovcima, predsjednik Skupštine Vukovarsko-srijemske županije Antun Žagar, predsjednik županijskog Društva Crvenog križa dr Mato Karalić i ravnatelj DCK...

OBLJETNICA USTROJA 131.BRIGADE HV ŽUPANJA

OBLJETNICA USTROJA 131.BRIGADE HV ŽUPANJA

Na današnji dan, 25. listopada 1991. osnovana je 131. brigada Hrvatske vojske Županja. A kroz županjske "Sinove ravnice", prošlo je skoro 8 tisuća pripadnika.

Na današnji dan 25.10.

Na današnji dan 25.10.

Na današnji dan 25.10.1991. osnovana je 131. brigada Hrvatske vojske Županja. "Sinovi ravnice", čestitamo!

Uzgoj začinske paprike u Vrbanji

Uzgoj začinske paprike u Vrbanji

OPG Darka Marića iz Vrbanje obrađuje 200 jutara zemlje, a uz tradicionalne kulture, soju, pšenicu i kukuruz, sve se više okreću povrtlarstvu, prije svega proizvodnji začinske paprike. Pogledajte...

 • Aoj kućo rastovu ti gredu...

  Aoj kućo rastovu ti gredu...

 • CVELFERIJI PRIJETI KOLAPS BEZ OBNOVE GOSPODARSTVA

  CVELFERIJI PRIJETI KOLAPS BEZ OBNOVE GOSPODARSTVA

 • Večeras završava ljetno računanje vremena

  Večeras završava ljetno računanje vremena

 • Darovatelji krvi nagrađeni priznanjima

  Darovatelji krvi nagrađeni priznanjima

 • OBLJETNICA USTROJA 131.BRIGADE HV ŽUPANJA

  OBLJETNICA USTROJA 131.BRIGADE HV ŽUPANJA

 • Na današnji dan 25.10.

  Na današnji dan 25.10.

 • Uzgoj začinske paprike u Vrbanji

  Uzgoj začinske paprike u Vrbanji

ANKETA

KAKO VAM SE SVIĐA NOVI IZGLED PORTALA?

   

Kalendar zbivanja

Sub Lis 25 @20:00 -
Europski nakurnjak - predstava - Scena Rijeka
Sub Lis 25 @20:00 - 11:00PM
Noć Frizerskog salona BLAŽA
Sub Lis 25 @20:00 - 11:00PM
Noć SPA centra SUNČICA
Čet Lis 30 @15:00 - 05:00PM
Humanitarna utakmica za obnovu crkve
Pet Lis 31 @16:30 -
9. SUGAR CUBE BLUES FESTIVAL
Sub Stu 01 @17:00 - 11:00PM
9. SUGAR CUBE BLUES FESTIVAL
Čet Stu 06 @11:00 - 08:00PM
Izložba povodom 100 godina KUD “Branimir”
Pet Stu 07 @20:00 - 11:00PM
MPS “Baće” iz Bošnjaka proslavit će 40 godina svog postojanja
   

UPLOAD  

   

Zadnji komentari  

 • Ivica Ivica
  131. Županjska brigada Pita li se itko gdje su i ...

  Read more...

   
 • Slobodan Obradović Slobodan Obradović
  Gradište kao najbolji primjer dobre prakse i na ...

  Read more...

   
 • edin@23 edin@23
  Bilo bi dobro jos kada bi nam crveni kriz uplatio I ...

  Read more...

   
 • Slobodan Obradović Slobodan Obradović
  Za županjske vijećnike „gorući su problemi krajnjeg ...

  Read more...

   
 • Franjo Franjo
  Tko bi im ugodio? Neki žitelji bi svašta nešto ali ...

  Read more...

   

Kako smo branili grad  

18.5. poplave zupanja-320

   

plan grada  

   

Login Form  

   

Vozio gradski autobus s krivotvorenom vozačkom!

Detalji

Vozač gradskog autobusa u Stanobirou, M.M. iz Županje, oko čijeg se zapošljavanja u toj tvrtki u stopostotnom vlasništvu Grada Županje svojevremeno diglo puno prašine, krivotvorio je službeni dokument vozačke dozvole, odnosno lažno prikazao i upisao D kategoriju propisanu za obavljanje vožnje autobusom.

Utvrdila je to istraga i provjera djelatnika Policijske uprave vukovarsko-srijemske. Glasnogovornik PU Domagoj Džigumović rekao nam je da je policija postupila na temelju zaprimljenih predstavki građana, a sve informacije i saznanja do kojih su došli u svezi s predmetnim slučajem proslijeđeni su Državnom odvjetništvu koje odlučuje o podizanju kaznene prijave.

Zbog novonastalih okolnosti, direktor Stanobiroa Branko Stojčić vozaču autobusa uručio je izvanredni otkaz ugovora o radu koji mu je, kako doznajemo, poslan poštom na kućnu adresu. Stojčić nam je u kratkom razgovoru samo potvrdio tu informaciju, ali nije želio ništa komentirati do okončanja cijelog postupka.

Kada je početkom srpnja prošle godine preuzeo čelno mjesto u tvrtki od dugogodišnjeg direktora Stanobiroa Branka Maričića, dočekalo ga je vruće kestenje i problemi s vozačima gradskog autobusa. Naime, nakon što je stalni vozač B.O. u travnju prošle godine zbog teške operacije otišao na bolovanje i još se nije vratio na posao, Maričić je u stalni radni odnos primio pomoćnog vozača M.M., a odmah su uslijedile optužbe da je primljen protuzakonito i bez natječaja. Vozač koji je još uvijek na bolovanju i koji tvrdi da mu se prijeti otkazom i tjera na ulicu, što Stojčić opovrgava, alarmirao je i kontaktirao sve nadležne inspekcijske službe i druge, koji su bili u Stanobirou i proveli nadzor.

M.M. je navodno u policiji sam priznao da za D kategoriju nikada nije polagao niti izlazio na ispit i da je krivotvorena. To je saznanje, kako doznajemo, šokiralo Stojčića i sve druge koji ga poznaju, posebice putnike koje je M.M. prevozio gradskim autobusom, a među kojima su bili i mališani. Gradonačelnik Županje Davor Miličević, iako vidljivo vrlo ljutit, jučer nije želio komentirati ovaj slučaj.

Marija LEŠIĆ OMEROVIĆ/glas-slavonije.hr

Komentari   

 
+29 # kaktus 2014-01-10 17:20
Smrad..
 
 
+21 # dr tomo 2014-01-11 20:04
a sta ste ocekivali od (CENZURIRANO - Pravila za komentiranje članaka, tekstova i stranica)
 
 
+26 # sanitet 2014-01-11 20:08
e ljudi nije to nist ima jedan vozac hitne isto je krivotvorio svjedodbu o zavrsenoj skoli za vozaca iz zemuna , a i dalje vozi i nitko mu nista
 
 
+26 # jebote 2014-01-11 20:36
e znam znam bilo objavljeno u danas hr , pise neki S ; T iz zupanjske hitne koji kralj ima muda
 
 
+23 # dr tomo 2014-01-12 12:25
kaktuse ja se stobom slazem covijek je totalna smrad
 
 
+32 # Herr Schöllenenschle 2014-01-10 20:40
Herr Mirosavljević vratite se u Šviacarsku imamo bicikala za vas. Povezite i Herr Miličevića, i Herr Maričića trebaju nam takvi sposobni, hrabri ljudi koji će oživit našu siromašnu ekonomiju!
 
 
+30 # profesionalni vozac 2014-01-10 21:29
zaboravio čovjek položit dok je u švicarskoj ratovo za hrvatsku, da bude slobodna pa kad se vrati da ima posao a ne da bude na burzi ko preko 300 000 tisuca hrvata, i zašto napadate čovjeka koji voli radit i samo se je borio da ima pošten i dobro placen posao. Sad se siromašni, gladni, nezaposleni građani Županje naslađuju s čovjekovim problemom, sramite se, A vi gospodine M.M sad za inat kupite autobus i položite vozacki pa se za inat vozajte po našoj Županji sa svojim sopstvenim autobusom :)
 
 
+35 # Pravednik 2014-01-10 21:24
Mož si misliti koliko je Stojčić šokiran,to je njegova cinična i licemjerna izjava za javnost.Znao je on dobro ko je Crni kojeg je toliko zdušno štitio i podupirao.
 
 
+37 # profesionalni vozac 2014-01-10 21:37
da je Županja imala i avion vjerovatno bi bio on i pilot
 
 
+38 # zbunjeni 2014-01-10 21:50
A radio Zupanja o aferi Mirosavljević danas ni riječi, sigurno čekaju naputak dragog vođe i njegov dolazak u radio jer o takvim temama samo on smije progovarati. A da je trebalo pohvaliti neki njegov potez novinarke bi se već potrgale koja će prije. Ma šta koja, sve bi objavile svoje priče- dragom se vođi treba podilaziti, znaju one najbolje. Strašno, prestrašno! Gdje će ovaj svijet, majko mila?????
 
 
+25 # profesionalni vozac 2014-01-10 22:24
Tražim vozaca autobusa, po mogucnosti s valjanom vozackom dozvolom, ali nije potrebno, radno iskustvo nije bitno, reference si sami napisite, racunat nemorate znati ako imate dzepni kalkulator. Moze biti punoljetan a i nemora, hitno se javite
 
 
+25 # roka i huber 2014-01-10 23:07
Pa gdje je ta županjska oporba? Zar nitko neće reagirati, sazvati tiskovnu, osvrnuti se na aferu u Stanobirou? Bojkotirate sjednice, bježite od svega i skrivate se u mišjim rupama. Sramota!
 
 
+25 # slaven šimić 2014-01-11 12:42
tko je veliki vođa jel se vi to ljudi nekoga bojite pa ne smijete imena govoriti i predstaviti se ili ste i vi poslove dobili na slican pa sad malo ubijate vrijeme na poslu ...
 
 
+27 # zvonimir 2014-01-11 18:35
kupijo je i kanal naš cjenjeni marko crni i to u tuđem dvorištu na natjećaju koji je održan neznam gdje vjerovatno između njega i cjenjenje gospode koji su ga zaposlila
 
 
+26 # lulijan 2014-01-11 19:04
bravo marko postao si požnata ličnost promjeni profesiju možda možeš biti doktor snačeš se da dobiješ diplomu para vrti gdje burgija neće ako ni pare neće mogu pomoć možda ti pomogne gratsko poglavarstvu oni uvjek rado pomažu svojim građanima koji ostanu bez posla sretno
 
 
-7 # komšija 2014-01-11 19:41
nemojte napadat čovjeka zna on i sam da bog ponizne uzvisuje a uzvišene ponizuje
 
 
+28 # đorđe 2014-01-11 20:05
bravo mato pavkić kako ljepo pričaš za komšiju možda te nagradi jednim biciklom a možda te provoza autobusom nemoj se bojat da te vozi isprakso se on ipak vozi godinama
 
 
+25 # ado 2014-01-11 20:27
što se tiče kanala on ga je pošteno kupijo a komšija babin mu je sredijo kanal koda je znao da če crnom trebati parking za autobus ma pravi je babin komšija možda mu ogradi i stupove već dugo stoje pred kućom
 
 
+24 # lovro 2014-01-11 20:55
uspješan čovjek nema što u mladosti čuvao krave a sada vozač i to autobusa grada ma svaka čast
 
 
+30 # bobi 2014-01-11 20:58
Gdje je u toj priči Upravna pravnica u "Stanobirou" koja je pravno štitila i podržavala dotičnog vozača.Ona mu je sređivala papire i imala uvid u njegov dosie,a zaposlena kao i Crni.
 
 
+23 # Ana Filipović 2014-01-11 21:10
Ma daj ljudi moji ko šiša naše komentare,čovje k ima podršku čelnih ljudi HDZ-a Županja,oni su ga zaposlili bez natječaja...... pa šta ima u tome loše "čovjek je imao prioritet jer je u Švicarskoj branio jiepu našu!"pa valjda je onda i zaslužio da ima
lični autobus i počasne putmike u njemu:gradonače lnika,predsjedn ika gradskog vijeća i njihovih
poltrona koji godinama uništavaju ovaj grad,NEKA SE VOZAJU PO ŽUPANJI a mi ćemo se klanjati !!
 
 
+20 # muuuu 2014-01-12 11:45
pa što ste onda svoj glas dali na izborima ovoj vlasti i gradonačelniku. ....kod nas je to vrlo zanimljivo...sv i se.. po vlasti i vladajućima (na lokalnoj i državnoj razini), a nitko kao za njih nije glasao...pa pitam ja vas kako su onda došli na vlast ako im niste dali glas...ili pripadate onoj velikoj skupini koja uopće ne izađe na izbore, a onda je poslije najglasnija...i zađi, biraj pa se nećeš morati nikome klanjati...i da ne kaže se lični autobus već osobni, kao što nije više ni lična karta već osobna iskaznica..diže mo se protiv Srba, a kod nas srbizma koliko hoćeš, sve velike Hrvatine, a ni svoj jezik ne poznaju...i usput zaboli me za ovog ovdje o kome raspravljate, čovjeka ni ne znam, ali mogu samo reći da je ova (CENZURIRANO - Pravila za komentiranje članaka, tekstova i stranica)
 
 
+21 # gost 2014-01-12 15:18
Citat muuuu:
pa što ste onda svoj glas dali na izborima ovoj vlasti i gradonačelniku.....kod nas je to vrlo zanimljivo...svi se.. po vlasti i vladajućima (na lokalnoj i državnoj razini), a nitko kao za njih nije glasao...pa pitam ja vas kako su onda došli na vlast ako im niste dali glas...ili pripadate onoj velikoj skupini koja uopće ne izađe na izbore, a onda je poslije najglasnija...izađi, biraj pa se nećeš morati nikome klanjati...i da ne kaže se lični autobus već osobni, kao što nije više ni lična karta već osobna iskaznica..dižemo se protiv Srba, a kod nas srbizma koliko hoćeš, sve velike Hrvatine, a ni svoj jezik ne poznaju...i usput zaboli me za ovog ovdje o kome raspravljate, čovjeka ni ne znam, ali mogu samo reći da je ova (CENZURIRANO - Pravila za komentiranje članaka, tekstova i stranica)

zato jer smo od dva zla birali manje , pa nismo toliko glupi da glasamo za SDP-e , eto se pokazuje na državnoj razini koliko je sposoban SDP-e ,,,, kad čujem Roku na radiju dobijem proljev , još mi on treba za gradonačelnika .
 
 
+19 # ja 2014-01-12 17:32
Citat kaktus:
Smrad..

[quote name="muuuu"]pa što ste onda svoj glas dali na izborima ovoj vlasti i gradonačelniku. ....kod nas je to vrlo zanimljivo...sv i se.. po vlasti i vladajućima (na lokalnoj i državnoj razini), a nitko kao za njih nije glasao...pa pitam ja vas kako su onda došli na vlast ako im niste dali glas...ili pripadate onoj velikoj skupini koja uopće ne izađe na izbore, a onda je poslije najglasnija...i zađi, biraj pa se nećeš morati nikome klanjati...i da ne kaže se lični autobus već osobni, kao što nije više ni lična karta već osobna iskaznica..diže mo se protiv Srba, a kod nas srbizma koliko hoćeš, sve velike Hrvatine, a ni svoj jezik ne poznaju...i usput zaboli me za ovog ovdje o kome raspravljate, čovjeka ni ne znam, ali mogu samo reći da je ova (CENZURIRANO - Pravila za komentiranje članaka, tekstova i

stranica)[/quo
A koja nam je altermativa? Roka, Cegledi, mozda Huber ili MijoBa, ma daj! Eto imas na drzavnoj razini promjenu, HDZ nije na vlasti i std smo dobili? Prije bih glasala za crnog ciganina. (bez namjere da ikoga vrijedjam) nego za SDP.
 
 
+29 # tin 2014-01-11 21:31
cjela županja zna da je proteran iz švicarske štaga nisu zaposlili u graskim radovima da mete ulice
 
 
+6 # Riki 2014-01-27 22:29
Halo tin slazem se sa tobom da je lopov protjeran moram samo da nadodam razlog progona je kradja bicikala iz svicarske koja je trajala preko 18 godina svakog petka kasno navece je stizo sa punim kombijem bicikala uhvacen na izlaznoj granici pretpostavka anonimna dojava u cetvrtom mjesecu sam vidio kako policajci u sluzbenom vozilu voze bicikli [censored]ga pa zar i oni a znam i da je vodio neke decke sa sobom da tamo kradu za njega a u svici je za njega krao i neki ovisnik o heroinu znam i za koliko franaka po komadu ali nebi sad o detaljima da nebi skonto koi sam ajd uzdravlje PS od Anonimnog
 
 
+1 # zvone 2014-01-30 13:19
nisu samo peljušili bicikla cjelu ulicu oskrbili satovima
 
 
-1 # mateo 2014-02-21 14:31
tebi žao što ti nisi dobio jedan,ajde ŽELJA BABIN ne seri više,ti se brini o svojim lažnim putovnicama.A crnog se nebrini ima on za cijeli život...i zeta Opačka...
 
 
-25 # ms 2014-01-12 01:52
Kako su neki ljudi ljubomorni, a i neznaju istinu. Marko svaka tebi ćast. Svi ste jadni, koji te glupe komentare. Kako ste jadni svi. Gledajte na vaša sranja.
 
 
+23 # lopov 2014-01-12 12:33
ms dobro ja znam gospodina uspješno je godinama čistio stanove po švicarskoj moglo se tamo nać svašta zaposlijo je jednog iz bosne gospodina voli on pomagat ljudima
 
 
+24 # stipe 2014-01-12 15:02
baš migaje žao cjelise život ismijavo drugom sada nek se smiju njemu
 
 
+22 # Vjernik 2014-01-12 09:16
Stole,Stole kako te nije stid.Gdje ti je savjest ,a o karakteru nećemo,stani pred ogladelo pogledaj se pa reci"Pa ovo sam ja"
preispitaj se duhovno i vjerski ako vjeruješ u Boga i reci sam sebi.Imam obitelj i djecu imam valda dušu,nism još nju prodao vragu,i mogu pokušati biti svij čovjek a ne nečiji sluga,poltron i ulizica,šta će moja djeca kasnije misliti o meni i kako se nositi s tim.
 
 
+20 # majkojebac 2014-01-12 11:54
(CENZURIRANO - Pravila za komentiranje članaka, tekstova i stranica)
 
 
+23 # poznanik 2014-01-12 14:45
vozio gospodin crni humanitarnu pomoć u ratu iz švicarske za srbiju a nasi ga nagradili za to sa spomenicom domovinskog rata sramota nek ih bude
 
 
+24 # leo 2014-01-12 14:55
i za taj kanal treba provjerit kako je kupit i to je neka muljava sigurno mu je i to sredio grad znate kako se kaže da iznad popa ima pop
 
 
-28 # strombiotik 2014-01-12 15:27
možete vi marku poljubit u du...
 
 
+25 # stipe 2014-01-12 16:19
poljubiga ti u dupe lopovsko sve što ima steko je nepošteno a eto ima boga kako je radio tako i završio
 
 
+27 # gradonačelik 2014-01-12 16:08
U ovome gradu kao i ovoj državi, bolje je biti crni srbin, nego Hrvat koji nije u kradezeju (hdz-u). Zato dragi moji sugrađani znate šta vam je činit, pokrstite se u pravoslavce, promjenite ime i prezime (izaberite neko lepo kao npr. Aca ili Danilo) i onda trk u gradsku upravu po posao. Naravno ne zaboravite ponijeti falsificiranu diplomu ili neki također lažni dokument. Posao vam je zagarantiran jer se opet vračamo na početak ove priče... U ovome gradu kao i ovoj državi, bolje je biti crni srbin, nego Hrvat.......
 
 
+10 # Dobri duh 2014-01-23 19:27
Tko i koji smradovi (osim Crnog)trebaju odgovarati za ovaj kriminalni čin,zapošljavan je,davanje na upravljanje autobus,za ugrožavanje i dovođenje u opasnost naše djece ,putnika i drugih sudionika u prometu.Dali to treba samo stati na otkazu vozaču ili što je sasvim normalno u demokratskom društvu moralnom ostavkom odgovornih ,a potom i kaznenom prijavom. Najžalosnije će biti ako nitko ne bude odgovarao,
 
 
+6 # Riki 2014-01-27 21:57
He pa sad sam skonto Marko crni gestohlenes Fahrrad swiss made iz Pozaiceve mnogo arogantna pojava dok je funkcioniro busines u svici ismijavo je susjede slabijed imovinskog stanja i lupetao kako ce da kupi pola ulice al dobro sad nebitno nego meni je sve to bilo malo cudno kako je uspio da polozi za bus a znam da se ozenio u sestom osnovne eto dragi moji Zupanjci pa vi racunajte koliko je put ponavljo jedan te isti razred ajd uzdravlje Ps od Anonimnog
 
 
+3 # zvone 2014-01-29 14:09
riki nije čovjek imao kad učit čuvo krave nije ni čudo što nema ni osnovnu jadnik
 
 
+4 # gost 2014-01-29 19:54
Riki , ja se sjećam da su po Crnog došli u 5. razredu i odveli ga na predvojničku :)
 

Nemate dozvolu za unos komentara. Samo registrirani korisnici mogu koristiti privilegirane postavke. Registracija je besplatna!

   

GIPS BAU

   

Mjesto za Vašu reklamu 3

   

CITY NET ŽUPANJA

   

Mjesto za Vašu reklamu 2

   

Natus fizikalna terapija

   

Mjesto za Vašu reklamu 1

   

Vrijeme u Županji

Mist

8°C

Županja

Mist

Humidity: 96%

Wind: 0 km/h

 • 25 Oct 2014

  Partly Cloudy 12°C 5°C

 • 26 Oct 2014

  Partly Cloudy 12°C 3°C

   

Brojač posjeta

Danas5
Jučer1829
Tjedan9300
Mjesec35165
Ukupno1281066
   
Copyright © 2014 zupanjac.net. Sva prava zadržana.
Joomla! je slobodan softver objavljen pod GNU Općom javnom licencom (GPL).
 • zupanjac.net traži suradnike u prikupljanju vijesti, slika i informacija svih vrsta i oblika, isključivo o Županji i županjcima. Ukoliko imate prijedloga, pitanja ili ideja, ili znate nešto i želite to objaviti, slobodno nas kontaktirajte.
© zupanjac.net